Internet Fryčovice

Satelitní televize

V následujícím textu bychom vám chtěli stručně přiblížit problematiku a možnosti satelitního příjmu televize a rozhlasu. Digitální satelitní příjem (analogový je již minulostí) nabízí špičkovou kvalitu signálu, obrovský výběr programů, nejvíce HD kanálů s čistým obrazem i zvukem, možnosti nahrávání programů a dostupnost signálu prakticky kdekoliv, kde je výhled na jižní stranu.

 

Jaké programy lze přijímat ze satelitu

V dnešní době ze satelitů vysílá několik tisíc televizních a rozhlasových programů, satelity vysílají i různé datové služby. Vysílané programy se dají rozdělit do mnoha oblastí nebo žánrů. Jde o vysílání veřejnoprávních televizí, komerčních TV, placené TV, dále tématické programy zpravodajské TV, hudební, filmové, informační, erotické a další. Pro přibližný přehled o možnostech příjmu různých programů je především nutné získat aktuální informace a přehledy vysílaných programů, což lze z internetu anebo např. z časopisu SAT Magazínu. Protože naše zákazníky zajímají české a zahraniční programy, které jsou vysílany s českým dabingem, omezíme se v dalším výkladu na satelitní platformy Skylink a freeSAT, jichž je naše společnost autorizovaným partnerem.


Satelitní televize freeSAT

freeSAT představuje nejlevnější placenou satelitní televizi u nás! Za rozumnou cenu tak získáte atraktivní nabídku programů všech žánrů a možnost dlouhodobého pronájmu satelitního HD přijímače, který se automaticky naladí a programy aktualizuje. freeSAT je známkou bezproblémového provozu a dostupné zákaznické podpory, včetně bohatého výběru prémiových balíčků za bezkonkurenční ceny.
Velmi atraktivní a žádaná služba je další karta anebo zařízení freeSAT pro 2. televizi, která je ZDARMA! Přídavné karty vždy kopírují programovou nabídku hlavní karty! Programy jsou vysílány z družice THOR.

 

Co vám naše společnost nabízí?

  • Dostanete od nás HD satelitní přijímač !
  • Zajistíme vám instalaci satelitní paraboly a naladění programů !
  • Standardní instalace paraboly je ZDARMA !
  • Skvělá kvalita signálu kdekoli v ČR !
  • Získáte nejlevnější placenou satelitní televizi u nás !

 

Pro aktuální informace doporučujeme návštěvu naší prodejny, kde vám satelitní programy předvedeme v provozu na HD televizorech a pomůžeme vám zvolit si nejvýhodnější nabídku anebo navštivte naši prezentaci na adrese www.freesat.eu