Internet Fryčovice

Inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace nebo-li Chytrý dům

Co to je vlastně "Chytrý dům"?

 

Váš dům máte doslova – pod palcem.

Všechno jednoduše ovládáte pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

 

Elektroinstalace je všude kolem nás. Je součástí každé budovy, každého auta, neobejde se bez ní žádná moderní technologie. Rozsvítit, zhasnout nebo spustit žaluzie dnes zvládne snad každý.

 

My jsme však chtěli jít o krok dál. Přáli jsme si vytvořit skutečně inteligentní systém, který by přemýšlel za Vás a šetřil by Vám čas, energii i peníze.

 

Každý máme jiné požadavky a jiné očekávání.

 

Vyberte si tedy tu správnou:

 

Bezdrátová elektroinstalace - iNELS RF Control

Pokud již chcete vnést život do Vaší stávající domácnosti, aniž byste museli sekat do zdí, tak právě pro Vás máme elegantní bezdrátové řešení iNELS RF Control. Jak již název napovídá, komunikace funguje bezdrátově v dosahu až 200 m (závisí na vnitřní stavbě domu/bytu a použitých stavebních materiálech).

 

Centrálním mozkem je v tomto případě dotyková jednotka RF Touch, která může být umístěna kdekoliv v dosahu. Z této jednotky je možno celý systém nejen naprogramovat, ale i ovládat. Chytře nahrazuje několik termostatů či ovladačů. V rámci systému máte neomezenou možnost ovladače doplňovat a umisťovat na vhodná místa.

 

Sběrnicová elektroinstalace - iNELS BUS

Inovativní řešení do novostaveb rodinných domů či bytů. Sběrnice je datový vodič, který je rozveden ve stěnách napříč celým domem. Oproti bezdrátovému řešení má výhodu dosahu, protože v jednom objektu může být rozvedeno až 10x 550 m sběrnice.

Výhodou systému je možnost jeho postupného rozšiřování a přizpůsobování dle požadavků uživatelů domu.

Rozšíření systému o multimediální nástavbu iMM či připojení zařízení třetích stran (domácí spotřebiče, kamery, klimatizace, rekuperace, atd.) ke již dnes standardem. Ovládání a dohled nad systémem či Vašim domem lze vykonávat přes aplikace v chytrém telefonu či tabletu nebo také přes PC. Nastavení parametrů lze vykonávat prostřednictvím počítače, který nabízí široký rozsah funkcí, které jako uživatel jistě oceníte.

 

PROČ INTELIGENTNÍ DŮM?
PŘÍNOSY PRO VÁS!
JAK TO FUNGUJE?
ÚSPORY
PŘEHLED
RF CONTROL
AUTOMATIZACE