Internet Fryčovice

Volná místa

Elektrotechnik slaboproud

Hledáme elektrotechnika pro realizaci elektroinstalací a slaboproudých systémů (zejména EZS, CCTV, sat. a anténní)

Náplň práce:

  • instalace satelitní a anténní techniky
  • montáž zabezpečovacích zařízení a kamerových systémů
  • realizace jiných slaboproudých a silnoproudých elektroinstalací
  • servis uvedených systémů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro nebo automatizace
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost práce na PC
  • schopnost čtení technické a výkresové dokumentace výhodou
  • spolehlivost, aktivitu, flexibilitu
  • výhodou je základní znalost AJ, výpočetní techniky a orietnace v počítačových sítích

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci
  • zajištění odborného vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • přístup k moderním technologiím
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • příjemný pracovní kolektiv

Nástup a platové podmínky dohodou.

Pracoviště v Ostravě, práce na projektech v Ostravě a okolí, případně v rámci ČR.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu info@viatech.cz

Elektrotechnik silnoproud NN

Hledáme elektrotechnika pro realizaci silnoproudých elektroinstalací (nizké napětí) na zakázkách pro zejména firemní klientelu a instituce.

  • realizace rozvodů pro silno i slaboproudá zařízení
  • instalace a servis silnoproudých zařízení

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
  • řidičský průkaz sk.B výhodou

Nabízíme:

  • přístup k velkým zakázkám