Internet Fryčovice

O společnosti

Firma VIATECH Czech, s.r.o., byla založena v roce 2015 v Ostravě a vznikla transformací z firmy Ing. Miroslav Bohušík, která podniká v oboru od roku 2001, tedy téměř 15 let. Hlavním cílem firmy je poskytovat všestranné služby v oblasti silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, se zaměřením na silnoproudé elektromontáže, zabezpečovací a kamerové systémy, přístupové systémy, satelitní a anténní techniku pro region Ostravy a okolí. Důraz je kladen na maximální kvalitu odvedené práce a individuální přístup ke každému zákázníkovi. Prvotním požadavkem při projektování a realizaci silnoproudých elektroinstalací a zabezpečovacích systémů je kvalita, která je zaručena používáním zařízení od renomovaných zahraničních firem, ale především respektování technických norem pro použití zařízení na našem území ČSN a ČSN-EN.

Firma dbá na profesionalitu a odborný růst pracovníků, kteří jsou periodicky proškolováni na všechny používané prvky. Jsme specialisté přes silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, elektronické zabezpečovací systémy, které využívají nejrůznější typy kamerových systému, požární signalizace, satelitní technika a další.

Aktivity firmy

Konzultace a poradenství Našim zákazníkům nabízíme konzultaci a poradenství, kdy na základě našich zkušeností, analýzy rizik, bezpečnostních opatření a především možností a požadavků zákazníka, vzniká výsledný projekt, který řeší celkovou realizace zakázky.

Projekce V oblasti silnoproudých rozvodů, systémů EZS, EPS a CCTV zpracováváme prováděcí projektovou dokumentaci pro veškeré úrovně stavby. Projektová dokumentace standardně obsahuje technickou zprávu, specifikaci materiálu, výkaz výměr a výkresovou dokumentaci v tištěné i elektronické podobě.

Dodávka a montáž Instalaci všech silno a slaboproudých systémů provádíme vlastními pověřenými pracovníky dle vyhlášek NBÚ 12/1999 Sb., 339/1999 Sb. a dle zákona 148/1998 o ochraně utajovaných skutečností. Zařízení a komponenty pro elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární signalizace a kamerové systémy dodáváme včetně jejich homologací a atestů.